Žemėlapis

 

pirtys pirtis pirciu gamyba sauna garine sauna for sale pirtys dvieju aukstu kaina pirties noriu pirties

 

 


 

 

 

 

 

 

Sauna 36 -60m2

Pirtis „FrenkRRR“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „FrenkRRR“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.

 

vpirtys pirtis sauna for sale pirciu gamyba pirciu projektai garine pirtys medine pirtys pirciu kaina

 

Sauna 36 - 60m2

Rąstinė pirtelė ,,Nemencine“ puikiai „pritampa“ natūralaus peizažo fone, joje tvyro jaukumo ir saugumo jausmas. Pirtis „Nemencine“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 7 - 8 žmonėms.

 

pirtys pirtis sauna for sale pirciu gamyba pirciu projektai garine pirtys medine pirtys pirciu kaina

 

Sauna 36 - 60m2

Pirtis „Brigita“ - tai tradicinė rusiška pirtis su visais civilizacijos požymiais, kurioje galite pajusti mūsų protėvių dvasią. Pirtis „Brigita“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 7 - 8 žmonėms.  Garinė taip pat yra pilnai įrengta, aukštis 2,20 - 2,30 metro. Įrengiami gultai, pagaminti iš drebulės. Jie išdėstomi, dviem lygiais. Sėdint gali šildytis 5 - 6 suaugę ir trejetas vaikų. Gulint – 2 besišildantys.

 

pirtys pirtis sauna for sale pirciu gamyba pirciu projektai garine pirtys medine pirtys pirciu kaina

 

Sauna 36 - 60m2

Ši puiki pirtelė atgaivins tavo kūną ir sielą! Pirtis „Balsiai“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 10 – 12 žmonėms. Pirtis „Balsiai“ yra su nedideliu antru aukštu, kuriame galima pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros.

 

pirtys pirtis sauna for sale garine sauna pirties irengimas pirciu gamyba pirciu projektai noriu pirties

 

Sauna 36 - 60m2

Atsibodo kasdienė rutina?!... Jau nuo senų laikų pirtis yra ne tik sveikatos šaltinis, bet ir poilsio ar pramogų vieta, todėl paįvairink savo laisvalaikį pirtelėje „Diana“. Pirtyje „Diana“ yra įrengtas medinis dušas, kuris palieka neišdildomus įspūdžius. Taip pat pirtyje įrengtas yra tualetas. Ir mažas kambariukas persirengti. Pirtis skirta 10 -13 žmonių.

 

 

Sauna 36 - 60m2

 

Pirtis „Frenk“ yra pilnai įrengta su visais vidaus baldais: poilsio zonoje – priepirtyje  rasite patogų stalą, atsisieti kampinį suoliuką skirta 12 – 15 žmonėms. Pirtis „Frenk“ yra su pilnu antru aukštu, kuriame galima įrengti du miegamuosius sau ir savo svečiams kurie galės pailsėti po kiekvienos pirties perimosi procedūros. Jums tereikės susikviesti draugus bei kaimynus – kaitintis ir maloniai leisti laiką.